Рятувальники України агітують населення безпечно відвідувати ліс

7 октября 2015, 10:58 155

6 жовтня, під головуванням очільника ДСНС Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. У ході наради були обговорені основні питання щодо оперативного та злагодженого реагування на надзвичайні ситуації та події по всій території України, діяльності підрозділів ДСНС на Сході.

“У зв’язку з початком сезону збирання грибів, збільшилася кількість звернень до Служби порятунку про допомогу у пошуку заблукалих грибників, зокрема у західних регіонах. Саме тому керівникам цих територіальних підрозділів необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил поведінки під час походів у ліси, гірські масиви”, - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Крім того, в ході наради було обговорено питання протидії пожежам у природних екосистемах та проаналізовано стан гасіння торф’яних пожеж. Наразі на території України триває ліквідація 7 осередків пожеж торфу у Київській, Полтавській та Львівській областях. Голова Служби звернув увагу керівників даних регіонів на остаточну ліквідацію пожеж, а також на посилення взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та профілактичної роботи з населенням з метою попередження виникнення пожеж у екосистемах по всій території України.

Прес-служба ДСНС України


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии

Новости партнеров

Загрузка...
Loading...
Акция закончилась
Свадебный салон Viktor роскошный выбор свадебных нарядов. Свадебные платья подчеркнут Вашу женственность, притягательность и, несомненно сделают Ваш образ индивидуальным, незабываемым и волшебным.

МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

перейти на сайт рекламодателя
сделать стартовой