Краматорчанин вдало виступив у складі збірної на Чемпіонаті Світу з па | ZI.ua

Краматорчанин вдало виступив у складі збірної на Чемпіонаті Світу з пауерліфтінгу

11 сентября 2015, 13:30 | Спорт 4713

З 31 серпня по 6 вересня в столиці Чехії м. Прага проходив Чемпіонат Світу з пауерліфтінгу серед дівчат//юнаків//юніорів//юніорок (екіпірувальний дивізіон). На цих змаганнях у складі збірної команди України брали участь і спортсмени Донецької області, які представляли м. Дружківку; м .Краматорськ; м. Маріуполь. У змаганнях серед дівчат приймають участь 14 країн, серед юнаків 15 країн, серед юніорок 16 країн, серед юніорів 19 країн.

П’ятий день змагань став самим тяжким. Завершав виступ української команди наш краматорчанін юніор МС Ковальов Данило Олександрович вагова категорія до 105 кг. Це були перші його змагання серед юніорів. Данилу виповнилось в цьому році 19, а боротися прийшлось з досвідченими чоловіками по 23 роки. Це була надзвичайна боротьба, начальна вага з якою став змагатися Данило становила 350 кг, але судді не рахували йому підхід за підходом. На останню спробу тренера збірної подали протест і журі скасувало негативну оцінку. Жим - 240 кг, тяга – 287,5 кг, сума – 887,5 кг. Та при цьому Данило виборов золоту медаль в присіданнях, що становило (360 кг) і виконав норматив МСМК. Тренери Бичков Олексій Миколович, ЗТУ Збандут Іван Васильович, Саєнко Володимир Григорович.

Україна завоювала 3 командне місце серед дівчат і 5 командне місце серед юніорок, 3 командне місто серед юніорів і серед юнаків Україна виборола 5 командне місце.