Відзначення в Дружківському дитячому будинку-інтернаті свята Першого дзвоника

11 сентября 2015, 08:00 205

Із року в рік в нашій країні підтримується добра традиція відзначати початок нового навчального року Першим дзвоником. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів у навчанні.

Восьмого вересня свято Першого дзвоника відбулося і в Дружківському дитячому будинку-інтернаті системи соціального захисту населення області.

У новому навчальному році за парти сіли 168 вихованців дитячого будинку-інтернату.  Святкова лінійка урочисто розпочалася з Державного гімну  та виносу прапору України.

Свято проходило у вигляді святкової подорожі по країні знань, під час якої казкові персонажі Незнайко та Баба Яга розважали дітей іграми, загадками. Традиційно всі першокласники отримали у подарунок новенькі "Абетки" та прописи.

Наприкінці свята діти із задоволенням пустили в повітря різнокольорові кульки, як символ дитячих мрій та бажань.  Гості свята, вихователі та працівники інтернатного закладу, які спостерігали за ними, промовляли побажання миру, добра, натхнення та успіхів у навчанні.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністраціїЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии

Новости партнеров

Загрузка...
Loading...
Акция закончилась
Свадебный салон Viktor роскошный выбор свадебных нарядов. Свадебные платья подчеркнут Вашу женственность, притягательность и, несомненно сделают Ваш образ индивидуальным, незабываемым и волшебным.

МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

переход на сайт рекламодателя
сделать стартовой