Виїзний прийом громадян провів виконуючий обов’язки заступника міського голови Олексій Яковленко

14 сентября 2015, 12:30 155

11 вересня згідно графіку проведення виїзних прийомів громадян керівництвом виконкому відбувся особистий прийом в Шабельківський селищній раді виконуючого обов’язки заступника міського голови Олексія Яковленко. Основний напрямок діяльності: питання освіти, охорони здоров'я, культури та туризму, соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту.

Під час виїзного прийому 6 мешканців міста звернулися з проханням допомоги у вирішені питань щодо пільгового харчування дитини-інваліда в дитячому навчальному закладі, надання довідки про місце перебування громадянина, працевлаштування матері дитини-інваліда.

Проблеми, з якими жителі сьогодні звернулися до виконуючого обов’язки заступника міського голови, мають як особистий, так і громадський характер. Зокрема, мова йшла про організацію в селищі Шабельківка прийому лікаря-педіатра. У цьому питанні Олексій Вікторович пообіцяв мешканцям свою підтримку. У ході прийому також піднімались питання, що стосуються житлового та комунального господарства, а саме, ремонт каналізаційної системи.

За порушеними на особистому прийомі питаннями Олексій Вікторович зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян. Про результати розгляду заявники будуть проінформовані у терміни відповідно до чинного законодавства.

  Відділ по роботі зі зверненнями громадян www.krm.gov.ua 


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Комментарии

Новости партнеров

Загрузка...
Loading...
Акция закончилась
Свадебный салон Viktor роскошный выбор свадебных нарядов. Свадебные платья подчеркнут Вашу женственность, притягательность и, несомненно сделают Ваш образ индивидуальным, незабываемым и волшебным.

МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

переход на сайт рекламодателя
сделать стартовой