Ньюкасл – Манчестер Сіті. Онлайн трансляція матчу | ZI.ua

11 січня 2024, 11:42 | Спорт 1005
Поділитися:
Ньюкасл Манчестер Сити онлайн трансляция

Дивіться матч чемпіонату Англії

В суботу 13 січня у матчі англійської АПЛ Ньюкасл зустрінеться с Манчестер Сіті. Стежити за матчемНьюкасл – Манчестер Сіті можна, починаючи з 19:30.

Попередні зустрічі суперників на полі «Ньюкасла»

Під час останнього виїзду «Манчестера» в чемпіонаті на Сент-Джеймс-Парк у серпні 2022 року «Сіті» влаштував захоплюючий камбек у другому таймі, забивши два голи протягом чотирьох хвилин і здобувши драматичну нічию з «Ньюкаслом» з рахунком 3:3 у класичному матчі Прем’єр-ліги.

Чемпіони Англії отримали перевагу на п’ятій хвилині завдяки Ілкаю Гюндогану, а «Сороки» вийшли вперед перед перервою після голів Мігеля Алмірона та Каллума Вілсона.

Вражаючий удар Кірана Тріпп’є зі штрафного на 54-й хвилині ще більше збільшив перевагу «Ньюкасла», перш ніж постріли Ерлінга Холанда та Бернардо Сілви оформили нічию і поділили очки.

Цього сезону «Ман Сіті» вже грав з «Сороками» на «Сент-Джеймс Парку» в Кубку англійської ліги, де команда Едді Хоу здобула мінімальну перемогу з рахунком 1:0.