Самбіст зі Слов’янська став призером Чемпіонату світу | ZI.ua

Самбіст зі Слов’янська став призером Чемпіонату світу

2 ноября 2015, 19:30 | Спорт 3585

З 22 по 25 жовтня 2015 в ізраїльському місті Ашдод проходив Чемпіонат світу з самбо серед майстрів, в якому взяв участь спортсмен із Слов'янська - Георгій Пишняк.

На змагання до Ізраїлю прибули понад 300 самбістів у віці від 35 років і старше з 18 країн світу серед яких учасники з України, Білорусії, Росії, Казахстану, Грузії, Таджикистану, Узбекистану, Литви, Молдавії, Болгарії, Румунії, Ізраїлю, Камеруну, США , Німеччини.

За підсумками змагань слов'янський спортсмен Георгій Павлович Пишняк став призером Чемпіонату, завоювавши бронзову медаль серед спортсменів старше 65-ти років у ваговій категорії до 100 кг.

Це вже 7-я медаль спортсмена у світових та європейських першостях з самбо і дзюдо (у травні 2015 Георгій Пишняк став срібним призером чемпіонату Європи з дзюдо серед ветеранів у ваговій категорії до 100 кг. в розділі М8 (65-69 років), який проходив в Угорщині).

Відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту Слов'янської міської ради та спортивна громадськість міста вітає Георгія Павловича Пишняка з успішним виступом на Чемпіонаті світу з самбо, бажаємо міцного здоров'я, успіхів та подальших перемог!